Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Vårvinterslicen2001-02-172001-02-25
Sportlovscupen2001-02-162001-02-25
Jönköpings Open2001-02-162001-02-18
TK 77 Sportlovscup 20012001-02-092001-02-18
Välacupen2001-02-092001-02-11
NCC Junior Cup2001-01-262001-02-04
Tretorn Cup Skåne2001-01-262001-01-28
C4-Open2001-01-262001-02-04
Båstad Ladies2001-01-212001-01-27
DM Jun Inne Halland2001-01-192001-01-28
Spirit Cup2001-01-122001-01-21
Vikingaspelen2001-01-032001-01-07
Kalmarkannan2001-01-022001-01-06
Minikannan2001-01-022001-01-07
Knutsspelen2001-01-022001-01-05
Kalmarkannan 20012001-01-022001-01-06
Trettonhelgsträffen Canon Cup2001-01-012001-01-06
Vikingaspelen2001-01-012001-01-08
Knutsspelen2000-12-272001-01-05
Rucanor Junior Open/Pro Supex Cup2000-12-262001-01-07
Fair Play Cup2000-12-182000-12-22
Fair Play Cup2000-12-152000-12-23
Tranås Junior Indoors2000-12-082000-12-17
Smålands Touren Masters2000-12-082000-12-10
Donnay Indoor Open Båstad2000-12-012000-12-10
Smålandsserien 00/012000-09-152001-04-15
SIA-Glass Cup SOMMARTOUR
Kalle Anka Cup Riksfinal
Pirres Pokal Semifinalspel
Kalle Anka Cup Småland
1 <- 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ->