Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Vellingespelen2001-05-122001-05-27
Örestadsspelen2001-05-112001-05-20
Båstad Cup2001-05-112001-05-13
Tylösand Cup2001-05-092001-05-20
Olofströmsspelen2001-05-052001-05-08
Penn Junior Cup2001-05-042001-05-13
Hillerstorp Open2001-05-032001-05-06
Majspelen2001-05-022001-05-17
Skåneserien ute 20012001-05-012001-08-01
Kalle Anka Cup Halland2001-05-012001-05-04
Skåneserien Ute 2001 Dubbel2001-05-012001-08-01
Knatte Open2001-04-282001-05-01
Skyttemosse Vårcup2001-04-282001-05-06
Åkarp Open2001-04-272001-05-06
JC-Cup2001-04-092001-04-16
TK 77 Open2001-04-092001-04-16
KFUM Cup2001-04-072001-04-16
Disab Indoor Cup2001-04-072001-04-16
Tyger Cup2001-04-072001-04-12
Bergendahlscupen2001-04-042001-04-08
Senior DM Småland inne2001-03-312001-04-09
DM Sen Småland2001-03-312001-04-08
DM Vet Småland2001-03-312001-04-08
DM Jun 16 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 14 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 18 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 12 Småland2001-03-242001-04-01
DM Inne Blekinge2001-03-232001-04-01
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2001-03-232001-04-01
1 <- 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ->