Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Göteborg

Landskap  
Göteborg 
Klubb  
Ale Tennis 
Alelyckan TK 
Angereds TK 
Askims TK 
Aspens TK 
Björboholms TK 
BK 72 Tennis 
Bollhallens IS TS 
Brottkärrs TF 
Bäckebol TK 
Bölets TK 
Clarebergs TK 
Floda TK 
Föreningen Team Sportarenan 
GLTK 
Gothia Tennis 
Göteborgs Polismäns 
Göteborgs racketlonklubb 
Göteborgs TS 
Hedens TS 
Hindås TK 
Hisingens TK 
Högsbohöjds TK 
Hönö IS 
Hönö TS 
IS Gothia 
Jennyhills TK 
Jonsereds TK 
Knippla IK 
Kortedala TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Brottkärrsspelen 20142014-07-262014-08-01
Pokaltouren (PT1) 20142014-07-192014-07-20
Lerums Tennisvecka 20142014-06-282014-07-06
TS-Lobben (T5) 20142014-06-242014-06-25
NYA Kungälvsspelen 20142014-06-232014-06-29
TS-Dubbeln (T4) 20142014-06-182014-06-18
Veteran RM Göteborg2014-06-112014-06-18
ICA Maxi Partille Cup2014-06-042014-06-18
Peter Oldsbergs Minne2014-05-312014-06-07
Hindås Veteran Turnering2014-05-242014-06-01
SEB Next Generation Cup 20142014-05-152014-05-23
Brottkärrs Veteran Turnering2014-05-102014-05-18
Säröspelen 20142014-05-052014-05-14
TS-Volleyn (T3) 20142014-04-202014-04-21
Junior SM 20142014-04-132014-04-23
Göteborgs JUNIOR-RM 20142014-03-222014-03-30
Landvetter Cup 20142014-02-222014-02-28
TS-Servereturen (T2) 20142014-02-132014-02-15
Veteran SM 20142014-02-132014-02-19
Sportlovsspelen 20142014-02-082014-02-13
Veteran RM Göteborg2014-01-032014-01-10
Partille Energi Cup2014-01-022014-01-12
TS-Serven (T1) 2014 - Pixbo2014-01-022014-01-06
VÄSTSVENSKA CUPEN 20142014-01-012014-04-30
Göteborgs Mixeddubbel 20132013-12-282013-12-28
Mölndals Tennis Open2013-12-262013-12-31
TS-MASTERS 20132013-12-132013-12-15
Lerum Open - Vintertour2013-12-112013-12-15
Lerum Open2013-12-092013-12-30
SENIOR-RM / Göteborg2013-11-232013-11-26
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 21