Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Öst

Landskap  
Gotland 
Närke 
Sörmland 
Östergötland 
Klubb  
Askersunds TK 
Askhögens idrottsförening 
Björkviks IF, Tennissektion 
Borsökna TK 
Botair TK 
Boxholms TK 
Boxholms TK 
Burgviks TK 
Collegium TK 
Ekeby IF, ts 
Ericssons SK 
Eskilstuna Tennis T 
Fellingsbro TK 
FFV TK 
Finspång AIK Tennisklubb 
Fjugesta TK 
Flens TK 
Flextronics Sportklubb 
Folkunga TK 
Fornåsa TK 
Frövi TK 
Fårö IF, tennis 
Glanshammars IF TS 
Gnesta TK 
Gnisvärds TK * 
Grebo IK TS 
Hallsbergs TK 
Hemse BK 
Himmelsby TK 
Himmelstalunds TK 
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Åbyspelen inne VT20162016-02-122016-02-21
Mirum Galleria Open 20162016-01-292016-02-07
Eskilstuna 2016 - Vintertour2016-01-072016-01-10
Synsam Open 20162016-01-022016-01-06
Mastersslutspel 20152015-12-182015-12-20
Folktandvården Knatte Cup2015-12-042015-12-06
Varamon Cup Inne 20152015-11-132015-11-22
Åbyspelen Inne 20152015-11-062015-11-15
Folktandvården Sörmland Cup 20152015-10-232015-11-01
Strängnäs ICA Bengtsson Cup 20152015-10-222015-11-01
Bosse Larsson Cup 20152015-10-092015-10-11
Crêperie & Logi Junior Open2015-10-022015-10-04
Linköping Junior Open med Sen. och Vet. Cup 20152015-09-252015-10-04
Audi Södertälje Indoor Open 20152015-09-182015-09-27
Senior RM Öst ute 20152015-09-042015-09-06
Junior-RM Öst Ute 20152015-08-212015-08-30
Veteran - RM ute 20152015-08-202015-08-23
Ljugarn JR Cup2015-07-242015-07-26
Gutaspelen 20152015-07-202015-07-24
Holmen Paper Cup 20152015-07-182015-07-26
Holmen Paper Cup 2015 - Sommartouren2015-07-182015-07-26
Cementa Open 20152015-07-172015-07-19
TK Hobby Veteran Cup 20152015-06-122015-06-14
Åbyspelen Ute 20152015-06-052015-06-14
Sparbanken Rekarne Cup 20152015-05-282015-06-07
Varamon Cup Ute 20152015-05-222015-05-31
TK SAAB Trofén 20152015-05-222015-05-31
Audi Södertälje Open 20152015-05-162015-05-24
SEB Next Generation Cup 2015 Tennis Öst2015-05-142015-05-17
ATEA Cup 20152015-04-302015-05-10
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 26