Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Abraham TF 
Ackis TK 
Aga IF Tennissektionen 
Aktiv Tennisklubb 
Alby IF 
Associazione C Ital 
Atlas Copco IF 
Avenger TK 
Björnarnas TK 
Boo KFUM 
Botvid Tennisklubb 
Chino Tenis Klubb 
Dalarö TK 
Danderyds TK 
Djursholms TK 
Drottningholms TK 
Edsvikens TK 
Ekerö TK 
Elephant Tennis Clu 
Ellagårds TK 
Enebybergs IF 
Enskede LTK 
Ericssons IK, Tennis 
Esste IK 
Fagerholms AIK 
Farsta TK 
Fisksätra TK 
Fredrikshovs Skol IF 
Global Tennis Partner TS 
Gotabankens Tenniss 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Majspelen2004-05-012004-05-16
Swede Service Open 20042004-04-282004-05-09
Kalle Anka Cup Zon Syd o Nordväst Stockholm2004-04-242004-05-02
McDonalds Cup2004-04-192004-05-02
SolnaDubbeln2004-04-022004-04-04
Kalle Anka Cup Zon Nordost Stockholm2004-03-262004-04-04
Västerhaningespelen 20042004-03-222004-03-28
Tuna Cup2004-03-122004-03-21
Gustavsbergstrofén2004-03-122004-03-21
Stockholmsparkett Team Cup2004-03-122004-03-21
Stockholmsparkett Team Cup2004-03-112004-03-21
DM Jun 14 o 18 år Stockholm2004-03-032004-03-14
DM Jun 12 o 16 år Stockholm2004-03-032004-03-14
NPTK-Open2004-02-202004-02-29
Ica Kvantum Cup 20042004-02-202004-03-01
Grand Slam Pokalen Stockholm2004-02-142004-02-15
Kungsängen Cup2004-02-132004-02-22
ELTK-Cup2004-02-132004-02-21
AUDI CUP2004-02-122004-02-15
MIK Open2004-02-062004-02-15
Farsta Open2004-02-052004-02-08
Farsta Open2004-01-302004-02-08
SolnaVeteran2004-01-302004-02-08
Hemglass Open2004-01-242004-02-01
Tumbaspelen2004-01-022004-01-11
DM Sen/Vet Stockholm2004-01-022004-01-11
Stens ICA Sollentunaspelen2003-12-282004-01-06
SALK OPEN2003-12-262004-01-06
Trollbäcksspelen2003-12-122003-12-21
Mälarspelen 20032003-12-112003-12-14
1 <- 36 37 38 39 40 41 42 43 44 -> 48