Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Almö-Lindö TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arboga TK 
Arlanda TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Böna TK 
Börje SK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Enköpings TK 
Envikens IF 
Fagersta TK 
Falu TK 
Fernebo TK 
Fors TK 
Forsbacka TK 
Forsbacka TK 
Fridnäs TK 
Fäggeby TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Borlänge Indoor 20152015-01-292015-02-08
JSM 18 0ch 212015-01-242015-01-30
Tennis Mitt slutspel 20142015-01-092015-01-11
Rosendals Super Uppsala 2015 - Vintertour2015-01-082015-01-11
Combimix Open2015-01-032015-01-10
Bålsta - Vintertour2014-12-272014-12-30
Norrtälje Energi Cup 14/152014-12-272015-01-05
Bålstaspelen Inomhus POOL2014-12-262014-12-30
Wilsons Jul-Cup 20142014-12-262014-12-30
Sparbanken i Enköping Cup POOL2014-12-132014-12-22
Scandic Gefle Open2014-11-272014-11-30
Team Sportia Open 20142014-11-152014-11-23
Avesta Indoor 20142014-11-072014-11-16
Hotell Kristina cup 2014 -Masters2014-10-252014-11-02
Falu Dunlop Masters2014-10-242014-11-02
Falu Dunlop Open - Vintertour2014-10-232014-10-26
ICA Bålsta Cup POOL2014-10-172014-10-26
Riflex Open2014-10-032014-10-19
Borlänge Masters2014-09-262014-10-05
Lyckås Måleri Cup POOL MASTERS2014-09-052014-09-14
Pepparrotsslaget 20142014-08-292014-09-07
Rosendals Superjuniortour2014-08-292014-09-07
Regionsmästerskapen Tennis mitt ute 20142014-08-152014-08-24
Office Gefle Open2014-08-142014-08-17
Din Motor Roslagens Veterancup2014-08-092014-08-17
Avesta Sundh Center Open - Sommartour2014-08-042014-08-07
Avesta Sundh Center Open 20142014-08-012014-08-10
Rimbo Open2014-08-012014-08-10
Västanfors Open2014-07-312014-08-03
Inför JSM Cup2014-07-282014-08-06
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 32